Krbová kamna Aquaflam Vario

Přidáno: 28.09.2013 20:00:33 Počet shlédnutí: 976

28 Září 2013

TEPLOVODNÍ KRBOVÁ KAMNA AQUAFLAM VARIO - sekundární a terciální přívod vzduchu - černěné moderní sklo - externí přívod vzduchu - šamotové topeniště s vertikálním výměníkem - ochlazovací smyčka

Krbová kamna Aquaflam Vario

AQUAFLAM VARIO, další přírůstek z produkce společnosti HS Flamingo s.r.o. Nejmodernější teplovodní kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vysoce efektivní a ekologicky šetrná. Technologie sekundárního spalování s účinností přesahující 80%. Jedinečné řešení, které nabízí jednoduchý přechod z teplovodního na teplovzdušný způsob vytápění.

Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, dle technologie, splňující nejpřísnější Evropské normy. Vybavena standardně ochlazovací smyčkou, chránící proti přetopení. Přívod terciálního vzduchu pro dokonalé spalování a stálý přísun vzduchu. Možnost napojení externího přívodu vzduchu je samozřejmostí. Varianta integrované elektronické regulace přívodu vzduchu, automaticky chrání proti přetopení.

Vyberte si sami, jak budete svá kamna používat. Dva výkony teplovodních výměníků a možnost provozovat jako teplovzdušná, to je Aquaflam VARIO!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info